Soovitame
Aastatellimuse superpakk Aastatellimuse superpakk
64,90€ 29,90€
Her's Talv 2015/16 Her's Talv 2015/16
4,50€
Eripakkumised
 

59,00€

SIGNATURE BLING LEGGINGS DG

Võimalikud variandid:

Sügav-mustad naiselikud legginsid säravate kristallidega. Mugav ja stiilne lõige, tagumisel osal on kummipaela abil tagatud 3D efekt. Hingav, elastne ja kiiresti kuivav materjali, sobib suurepäraselt sportimiseks ja vabal ajal kandmiseks.

Materjal: 89% polüester 11% elastaani

NB! Suurus on SlimFit, soovitame võtta üks suurus suurem kui te tavaliselt kannate. Kliendid, kes tavaliselt kannavad suurust S, võiks valida M suurust selle toote puhul.

Pesu ja hooldus: pesta pahupidi sarnaste värvidega, jaheda veega (30C soovituslik, max 40C) ja madalatel pööretel. Mitte kasutada pehmendajat. Mitte kuivatada trummelkuivatis ja mitte triikida.

DADDY’S GIRL on julge naise elustiili bränd, loodud naisele, kes viib oma säravad unistused säravalt täide!

TRENDILOOJA: DADDY’S GIRL on elustiili trendirajaja – innovaatilised tooted ja moeteadlikud trendid toovad igapäevaelu glamuuri ja šikki, annavad sära nii treeningutel kui vabal ajal.

 UNISTUSED SÄRAVAKS REAALSUSEKS! DADDY’S GIRL kaubamärk sai alguse unistusest. Unistusest, millesse oli usku ja mille nimel tegime armastusega tööd. Unistusel on suur jõud, armastuse jõud on piiritu – meie tahame oma klientidele anda seda jõudu läbi oma kollektsioonide ja sõnumite, julgustades ja motiveerides naisi särama kui teemandid! 

Armastuses tehtud DADDY’S GIRL.